חן מטבחים • מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

חן מטבחים • מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

אם בעבר, המטבח שימש אותנו בעיקר לבישולים ואפייה, היום חלל המטבח הפך למקום התכנסות של כל המשפחה בו אנו מדברים, עובדים, מתווכחים או בקצרה חיים 🙂 

נגריית חן מטבחים מתמחה בתכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית אשר מצד אחד יעניקו לך את כל הפונקציונליות, מקומות האחסון והנוחות ההכרחית בחלל המטבח – אך מצד שני, גם יגשימו את כל החלומות, העיצובים והרצונות שלך.

הניסיון הרב שצברנו בתכנון מטבחים מעוצבים, מאפשר לנו לנתח ביחד איתך את הצרכים, החלומות והדרישות וליצור מטבח מעוצב, פרקטי ומזמין שפשוט יהיה כיף לשהות בו. אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם, הפרזול והגימורים, כך שנוכל להעניק לך מטבח מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ועם אחריות מלאה לאורך שנים רבות.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון וליצור עימנו קשר ב – 072-3941999 – הצוות המקצועי של נגריית חן מטבחים ישמח להעניק לך ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך.

מטבחים מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

בהמשך ניתן לראות דוגמאות למטבחים מעוצבים בדירות אמיתיות (לא מדובר בתמונות קטלוג 🙂 ) של לקוחות חן מטבחים

לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941999 ונשמח ללוות אותך יד ביד משלבי התכנון הראשוניים ועד שלבי העיצוב, הייצור וההרכבה בשטח. 

מה הלקוחות מספרים עלינו?

[trustindex no-registration=google]

לאחרונה קנינו דירה חדשה במסגרת פרויקט מחיר למשתכן בקרית מוצקין. המטבח הסטנדרטי שהציע הקבלן, לא היה לטעמי וחיפשתי נגר פרטי שיצור לנו מטבח מותאם יותר לצרכים שלנו.

נגריית חן מטבחים הגשימו לי את החלום במחיר שפוי. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על המטבח החדש. מומלצים בחום!
מאיה זילברשטיין
מאיה זילברשטיין

לקבלת פרטים נוספים על עיצוב מטבחים בהתאמה אישית, ניתן ליצור עימנו קשר ב - 072-3941999 ונשמח לעמוד לרשותך!